Představujeme se
Martin Hons
„Černej“
Martin Hons
Členství v Moto klubu jsem si doslova vypil až do dna. Jsem tu jeden z nejmladších, tak mi to dávali mazáci zpočátku…

Jak jsme si užívali na lyžích…

Zimní dovolená je za námi. Strávili jsme třetí lednový týden na jezedácké chatě v Albrechticích v Jizerských horách. Pro velkou skupinu lidí naprosto ideální prostory. Užili jsme si to a nouze nebyla ani o veselé, či méně veselé storky.

Všechno jsme zachytili a tak předtím, než mrknete na fotky, je potřeba pár vysvětlivek :-)))

Jistě si všimnete proražené ochranné bariéry. To je práce Čerňáka (Martin Hons), kterému se snowboard rozjel více, než sám chtěl. Martin naštěstí přežil bez větší újmy na zdraví. To si i po prvním dnu na prknu bez většího kotrmelce stěžoval více, než po tomto děsivě vypadajícím pádu, díky kterému skončil až v lese. Odnesly to naštěstí jenom kalhoty.

O podobném štěstí nemůže mluvit jedna z našich nejmladších členek výpravy, Barča od Libora Kučery. Ta si z posledního dne na lyžích odvezla naštípnutou kost a sádru. Díky nepozornému Polákovi, který ji vjel do cesty a neměl ani trochu slušnosti, aby se jí omluvil. Na Poláky na horách bacha!

A na jedné fotce zase vidíte takovou červenou skvrnku na snowboardu. To se Koudelka (Jirka Majdič) statečně pral s prknem, na kterém stál snad podruhé v životě. Měl větší výdrž než Odlitek (Petr Kubík), který toho na prkně moc nenajezdil. O to více mu ale šly bramboráky. Mňam.

Týden na horách jsme si zpestřili výletem do libereckého vodního ráje Babylon, na bobovou dráhu do Janova nad Nisou nebo do muzea hraček Detoa s prohlídkou výroby v továrně přímo v Albrechticích (v místní části).

Na lyžovačku jsou v Albrechticích ideální podmínky, bez front u vleku a s výběrem tří sjezdovek. Doporučujeme všem, kteří chtějí vyrazit do českých hor a nechtějí se nudit.

Pár momentek z hor najdete zde.