Představujeme se
Josef  Dufek
„“
Josef Dufek
Členem od 17.12.2016

O nás

Společná fotografie

Moto klub Hodice je třetí nejmladší aktivní spolek v Hodicích. Funguje od roku 2006, kdy jsme začínali s devíti členy a během šesti let se rozrostl až ke třiceti členům. Průměrný věk členů klubu, v němž výrazným způsobem dominují pánové, je v současné době 29 let. Moto klub je organizace mladých lidí se zájmem pořádat společenské akce pro širokou veřejnost. Nejznámější a nejvíce navštěvovanou akcí jsou říjnové Vepřové hody. V nedávné době se k zábavám, hodům a parnímu létu přidaly zbrusu nové akce – Neckyáda a Rockový ples. Výčet akcí, které máme na svědomí, nebude nikdy konečný. Neustále se snažíme vymýšlet nové věci a ty staré zdokonalovat.

Předsedou spolku je od jeho prvopočátku Petr Pátek a jeho zástupci jsou František Pátek a Luboš Toman. Kasu klubu má na starosti Zdeněk Hink. V klubu se najde i několik dívek, které před časem založily v rámci klubu dámský klub s názvem Motorajdy. Za sebou už má tento dámský spolek několik tanečních vystoupení.

A kde nás najdete? Od léta 2012 je naším domovem klubovna u tenisových kurtů, kterou jsme si vybudovali svépomocí, a především pánské osazenstvo klubu zde strávilo několik stovek hodin, aby vytvořilo moderní prostory, které klubu slouží k (ne)pravidelnému setkávání.

Na těchto webových stránkách vás chceme seznámit s našemi aktivitami a průběžně vás informovat o tom, co chystáme. A také vás chceme samozřejmě bavit. Budeme rádi za jakékoli vaše podněty, názory a připomínky.

Bavte se s námi! Tým Moto klubu Hodice AČR